[wof_wheel id="7798"]

Testimoniale

[testimonial_rotator id=1569]

Testimoniale

4.8
Bazat pe 273 recenzii
powered by Google
IANA
Jenny Bracaci profile picture
Jenny Bracaci
acum 1 an
La cosmetică, Cristina Stefan este minunată!
Denisa Buda profile picture
Denisa Buda
acum 1 an
Carmen Alecu profile picture
Carmen Alecu
acum 1 an
Pe data de 27 dec 2024, mi-am facut manichiura semipermanenta la acest salon. Dupa 3 zile, mi s-a dezlipit oja de pe 3 unghii. De mentionat ca nu mi-am expus mainile la niciun potential factor care sa duca la dezlipirea lor. Nu recomand acest salon.
Ruxi Bujor profile picture
Ruxi Bujor
acum 1 an
Pentru un balayage perfect, o recomand cu caldura pe Mirela. Are tare multa rabdare sa lucreze la detalii si o tehnica impecabila. A reusit sa imi faca exact ce i-am descris ca as vrea.
Am precizat la telefon când am făcut programare despre lungimea părului meu ! Femeia care m-a spălat , uscat , pieptănat și ar fi trebuit să mă tundă , s-a dovedit a fi neprofesionistă în meseria pe care o practică. Am ales acest salon datorită recenziilor bune , dar se pare ca nu este așa cum am crezut . Voiam să mă tundă , dar m am oprit când am văzut ca mă pieptăna fără a îmi usca părul înainte. Pieptănând cu peria deși am precizat ca părul meu se încurcă când o folosesc , ea a continuat și o mare parte din părul meu era în peria respectivă și pe jos . Nu a fost în regulă așa ca am oprit-o înainte să mă tundă ! Nu recomand!! Cea mai proasta experiență !
D Ionescu profile picture
D Ionescu
acum 3 ani
Recomand cu încredere. Alex Budurea este un hairstylist profesionist.
Mulțumesc!
Un salon minunat,o recomand pe Cristina de la cosmetica,este o persoana răbdătoare,calma,care pune pasiune în ceea ce face o sa mai revin cu siguranță.
Lucia Anescu profile picture
Lucia Anescu
acum 3 ani
Atmosfera plăcută, persoana de la manichiură Flori ,profesionista, dedicată, deschisă la nou, că și coafeza Dana
Madalina Zlatea profile picture
Madalina Zlatea
acum 3 ani
Totul a fost peste așteptări! 5 stele
Personalul amabil, profesioniști, produse de calitate. Tunsorile au iesit foarte bine! Parul arata și se simte mult mai bine după tratament! Cu siguranță vom reveni!
Un salon ideal unde gasesti servicii top! ❤️ Este un salon la care vin de peste 6 ani si il recomand cu incredere!
Ma declar indragostita de mainile Cristinei de la cosmetica! ❤️❤️❤️
Cristina Ștefan de la cosmetica o adevărată profesionista. Servicii de 5 stele.
Sunt super mulțumită de tratamentele faciale pe care le-am făcut la ea, de epilarea definitiva și de cum penseaza.
Totul la superlativ! Bravo Cristina!
Cuvintele sunt de prisos pentru a descrie experiența. Mihaela de la cosmetică are mâini de aur, dacă vrei să pleci acasă cu rezultate wow asupra tenului tău, atunci ea este persoana la care trebuie să apelezi. Produse de calitate, profesionalism, servicii de foarte bună calitate. Nu am decât cuvinte de laudă pentru această domnișoară minunată (Mihaela Crețu).
Cu siguranță voi reveni la ea cu mare drag!